Поморие изпусна дузпа и загуби тежко от Лудогорец 2

0

Отборът на ОФК „Поморие“ загуби с 0:4 гостуването си на Лудогорец II. Срещата се игра на стадион „Лудогорец Арена“.

Гостите от Поморие пропуснаха своите шансове през първото полувреме, когато Илиян Шерденов бе изведен срещу вратаря и пропусна да реализира. В 22-та минута пък Христо Лемперов пропусна да отбележи от дузпа.

В средата на второто полувреме, след неразбирателство между вратаря и централния защитник на Поморие, домакините успяха да открият резултата. В последвалите контраатаки бяха отбелязани още 3 гола в вратата на гостите. В доиграването на срещата пък Христо Лемперов получи удар в главата и бе отведен с линейка до болницата.

В следващата си среща Поморие посреща на своя стадион отбора на ПФК „Локомотив“/Сф/. Двубоят е на 11.09. /неделя/, от 19:00 часа.