Пирин Рз би Вихрен и остана на върха

0
pirin rz 2019

Отборът на Пирин Разлог победи като гост Пирин Разлог в среща от 3-ия кръг на Югозападната трета лига. Отборът на Христо Джоджов продължава да изумява всички и записа трета победа в три мача и остава на върха в групата . Пирин Разлог е и единствения отбор на Югозапад с пълен актив от точки.

Домакините от Вихрен поведоха с гол на Димитър Петков -Макето само след 2 минути игра. Гостите нанесоха своя удар между 14-та и 16-та минута с два гола на бразилеца Барони и Красимир Шапкаров. В края на мача Иван Кирев 10 минути преди края на мача. При 2:2 обаче главният съдия Иван Ценов не отсъди чиста дузпа за Вихрен за нарушение срещу Атанас Чипилов. Голям мач направи и вратарят на Пирин Разлог Абди Абдиков.

Сред зрителите на стадиона в Сандански бяха и финансовият благодетел на Вихрен Коко Динев и бившият национал Илиян Мицански.