Петър Колев: Направих си изводи кои хора вече ги няма в отбора! Много неща ни липсват в момента

0
petar kolev 1
-
-

Старши треньорът на Берое – Петър Колев – сподели мнението си за загубата с 0:2 от Арда.

„Много неща не ни достигнаха. Много неща ни липсват в момента. Главното е физическа подготовка, мотивация в някои хора. Друго не мога да разбера – защо е това огромно напрежение в някои хора и тези непредизвикани грешки. Не трябва да го има. Оправдания можем да намерим много. Факт е, че първото полувреме можехме да реализираме 2-3 добри ситуации. В края на полувремето получихме абсурден гол. Не мога да съм недоволен от второто полувреме. Видях старание, имахме няколко шанса. Арда са много добри в прехода и контраатаката. Днес си направих изводи кои хора още са тук и кои вече ги няма. Ще ги обсъдим с ръководството.

Много хора в този отбор са с неясно бъдеще. Имаме много малко хора с договори за догодина. Някои от тях не са в състояние да вземат участие в мачовете. Оттам идва липсата на мотивация и концентрация.

Нужна ни е една победа. Днес имахме добри ситуации за гол, не допуснахме и много опасности пред нашата врата. В края на мача видях стремеж и желание у някои хора. Други вече се бяха поуморили. Влезлите като резерви се вложиха максимално.

Пожелавам на феновете ни да са здрави, щастливи и да вярват в доброто бъдеще на Берое“, коментира Колев.