Белия обяви основната задача и отсече: Не трябва да ни води емоцията, пропиляваме добри възможности!

0
-
-

Старши треньорът на Арда – Николай Киров – сподели мнението си за победата с 2:0 над Берое.

„Заслужена победа. Все още не съумяваме да доразвием атаките си в последните 30 метра и затова по-рядко бележим. Има върху какво да работим. Пропиляваме доста добри ситуации заради завършващото подаване.

Един по един футболистите започват да се връщат в състава. Въпросът е сега да съумеем да ги вкараме в добър игрови ритъм за финала за Купата. Това ще ни е основната задача в следващите 10-ина дни.

Имахме доста по-чисти ситуации преди гола. Проблемът е, че в последните 5 минути до края на първото полувреме допуснахме ситуации пред нашата врата. Не трябва да ни води емоцията. Там има да израстваме още като отбор.

Тонислав има необходимите качества, но има върху какво да работи. Предстои му добро бъдеще.

Целият отбор се представи на ниво. Независимо от трудностите, хубавото е, че успяваме да се справим и да трупаме точки. Хубава победа. Тези 3 точки ще ни дадат спокойствие да работим върху нещата за финала“, коментира Киров.