Петър Хубчев: Бяхме нервни! Чакаме до трима нови, които да ни помогнат в атака

0
petar hubchev 4
-
-

Старши треньорът на Левски – Петър Хубчев, коментира загубата с 0:1 от Ред Бул Бразил.

„Нервни бяхме. Това което целяхме, аз исках да се получи 60 минути или поне едно полувреме. При някои се получи цял мач.Това, което целим като първа контрола, до известна степен се получи.

Най-трудният въпрос при нас в момента е какво е физическото състояние. Имаме няколко човека на различен етап от подготовката по обясними причини. Стремим се всичко да канализираме, така че в първите официални мачове всички да са на ниво. Но се вижда, че в някои неща сме много назад, при някои хора. Други, трябва да призная, че свършиха голям обем бегова работа. Имаше хора, които играха днес, а сутринта бягаха 12 километра. Това, което целяхме, до голяма степен се получи.

Много е рано да говорим чисто футболните елементи. Клише е, че резултатът не ни интересува. До известна степен ни интересува. Но за чисто футболни неща е много рано да говорим.

Целта е да се подготвим както сме планували. Имаме още много работа тук.

Не крием. Чакаме един, двама до трима хора, които да ни помогнат в атака. Надяваме скоро да ги привлечем“, заяви Хубчев пред Diema Sport. Той допълни, че спортният директор на „сините“ Ивайло Петков все още не е пристигнал при отбора в Австрия.