Пъстрина бие в Монтанско пред погледа на волей националите

0
-
-

На височайша подкрепа от трибуните се радваше мачът Вършец – Пъстрина от XXXVIII кръг на първенството на „А“ ОФГ. Цялото второ полувреме на трибуните бяха волейболистите от националния отбор на България-мъже. Възпитаниците на треньора Николай Желязков са на лагер в курортното градче и преди тренировка решиха да видят на какво ниво е футболът в монтанската IV дивизия.

И двата отбора се постараха да не ги разочароват, а гостите бяха по-добри и спечелиха с 3:1. Веселин Троянов откри резултата след половин час игра. Светослав Сашов удвои в 51-та мин., но малко след това Георги Пламенов върна домакините в мача. Успехът на Пъстрина узакони Владидслав Иванов десет минути преди последния съдийски сигнал на ръководилия отлично срещата главен съдия Веселин Найденов.