Ветрен Полена заличи 3 гола пасив за впечатляваща победа срещу Рилци

0

Ветрен Полена постигна впечатляваща победа с 5:3 срещу Рилци като гост в среща от 21-ия кръг на Б ОГ Благоевград – Зона Струма 1.

След като в последните 6 кръга отборът не успяваше да спечели трите точки в нито един от мачовете си, в този двубой, отборът от Полена показа изключителен характер и мъжество. След като губеше с 0:3 до 30 минута, направи впечатляващ обрат и спечели с 5:3. За домакините се разписаха Сиркаров,неостаряващият Атанас Топалов и Ивайло Крумов.

В 44-та минута, след прецизно центриране на кмета на село Полена Веселин Топузов, капитанът на отбора Димитър Милчов отбеляза с глава.

Второто полувреме започна с натиск на домакините и в 50-та минута отново Димитър Милчов наказа гостите.Десет минути след това Николай Хайлезов вкара изключително красив гол и възстанови равенството. В 75-та минута капитанът Димитър Милчов прехвърли с прецизен изстрел вратаря на Рилци и оформи своя хеттрик.В 82-та минута, отново след брилянтно подаване на кмета Веселин Топузов, Димитър Милчов отклони към Петьо Крушалийски, който оформи крайното 5:3.

За Крушалийски това бе първи гол след като се завърна от гурбет. И си е заслужавало да пропътува 2500 километра.

Браво! В Раковски събраха повече от 3000 лева благотворително на мач от областните групи!