Палермо бие и без Чочев,македонец блести с два гола

0
-
-

Палермо се доближи само на 1 точка от лидера в Серия „Б“ Бреша, след като днес разгроми с 4:1 Карпи в мач от 29-ия кръг. Ивайло Чочев беше в групата на домакините, но така и не се появи в игра. Гостите пък завършиха двубоя с 9 души заради червени картони на Лоренцо Пашиути и Антон Кресич.
Палермо на практика реши нещата в своя полза още в първия четвърт час с голове на Сезар Фалети и Илия Несторовски. Матиа Мустачио върна едно попадение в началото на второто полувреме, но след това дойде червеният картон на Пашиути в 69-ата муинута. След като и Кресич пое преждевременно към съблекалните, за Палермо беше лесно. Георге Пушкаш (85′) и отново Несторовски (87′) оформиха убедителния успех на тима от Сицилия.
Загубата остави Карпи на последното 19-о място. Палермо пък постепенно навлиза в добра форма, а в следващия кръг ще гостува на Козенца на Андреа Христов.