Олимпийска медалистка влиза в „Игри на волята“

Олимпийска медалистка е фаворит за победител в „Игри на волята“. Спечелилата бронзов медал от Игрите в Рио 2016 Елица Янкова е един от участниците в новия сезон на предаването.

Боркинята прекратява спортната си кариера, но изненадващо се завърна на тепиха в началото на лятото.

Най-вероятната причина за Янкова да стане актуална състезателка отново е да изпробва тялото си преди тежките изпитания в шоуто. От продукцията се похвалиха, че битките на арената през този сезон ще бъдат още по-обещаващи.

Елица, която е световна шампионка в категория до 48 килограма, приема да се впусне в ново изживяване. Медалистката от Рио решава, че има реален шанс да спечели формата, след като вижда как миналогодишният победител Андрей отвя конкуренцията. Миналогодишният шампион също е олимпиец. Андрей участва на Зимните игри в Сочи 2014 в ски бягането, но се изявява и като ултрамаратонец.

Елица много обича адреналина и изпитанията. Предаването й допада, игрите също. Затова се впуска и със зъби и нокти ще се бори за голямата награда от 100 000 лева.

27-годишната спортистка е родена във Варна. Има куп международни отличия в спорта. След като се оттегли от борбата, тя стана треньор. Признава, че поддържа форма и със сигурност ще е трудно да бъде победена на арената.

Елица е считана за една от най-красивите ни състезателки в борбата. За жалост на мъжете, Янкова е обвързана от дълго време.

И тази година в „Игри на волята“ ще има няколко популярни и разпознаваеми личности. Предаването се излъчва паралелно с „Фермата“ и битката за рейтинг е жестока. В шоуто на Иван и Андрей прага ще прекрачи най-великия български футболист – Христо Стоичков.