Оборище вкара 4 на Балкан за първа победа

0
oborishte
-
-

Оборище записа първа победа от началото на сезона в Югозападната Трета лига.В мач от 2-рия кръг панагюрци разбиха на своя „Орчо войвода” гостуващия Балкан(Ботевград) с 4:0.Гостите първи нанесоха опасен удар в 11-та минута, спасен от вратаря на домакините Кирил Акалски. Две минути по-късно обаче – в 13-та – те останаха с човек по-малко. Червен картон получи Ивайло Цветанов за грубо нарушение срещу Георги Кременлиев.Домакините откриха в 29-та минута чрез Никола Колев, а в 40-тата Васил Тачев нацели страничния стълб на вратата на Балкан.Така първото полувреме завърши при резултат 1:0. След почивката Оборище доминираше тотално на терена и логично вкара нови 3 попадения.Два гола паднаха само в рамките на 13 минути. В 49-та точен бе Стоилков, а в 58-та – Васил Тачев.Крайното 4:0 за Оборище оформи Георги Нетов от дузпа в 74-та минута.