Нов ялов мач за ЦСКА-София

0
Снимка: chernomorepfc.bg

Черно море и ЦСКА-София завъртяха нулево равенство в един безмислен мач. Червените стартираха с множество променив състава. Отборът бе брутално атакуван за пореден път от своите привърженици, като това стана преди срещата. Кризата в отбора е видима и с просто око.

Първото голово положение създадоха варненци. В 14-ата минута Златев изпревари Дончев при центриране отдясно и стреля от 6-7 метра с глава, но не улучи вратата.

В 19-ата минута и 48-ата секунда част от запалянковците на гостите демонстративно напуснаха трибуните, като до този момент гледаха мача без да скандират в подкрепа на доскорошните си любимци.

В 31-ата минута реферът Ивайло Стоянов видя нарушение на Лам срещу Беншаа и отсъди дузпа в полза на Черно море, но след преглед на ситуацията с ВАР правилно я отмени.

Четири минути след почивката опасна атака на „моряците“ завърши с центриране към непокрития Сердюк, но сантиметри не достигнаха на украинеца да засече в празната врата. В 53-ата минута Евтимов спаси удар отдалеч на Сула.

В 77 -та минута Евтимов реагира много силно след един опасен удар с глава към вратата на гостите.

Три минути по-късно Курьор излезе на силна позиция, но отново Евтимов беше на ниво.

В самия край на мача домакините удариха греда, след удар с глава на Живко Атанасов-

В крайна сметка нулево реми , средняческа игра и нищо ново под слънцето. Следващите дни и седмици обаче ще бъдат динамични и решаващи за ЦСКА-София.