Нищо ново, Етър се върна към равенствата (ВИДЕО)

0
-
-

Етър Велико Търново записа пето равенство от началото на сезона в българското първенство, след като завърши 1:1 при домакинството срещу Царско село, на стадион „Ивайло“.

Царско село изненадващо поведе в резултата в 8-та минута, когато Ивайло Марков центрира в наказателното поле на Етър, където Георги Минчев засече топката с глава и я вкара във вратата на Христо Иванов.

Карбониери допусна много груба грешка в 18-та минута и Дани Младенов излезе сам срещу вратаря Мартин Димитров, но той успя да спаси.

Защитата на Царско село допусна нова много груба грешка в 28-та минута, Даниел Младенов бе съборен от Ивайло Марков в наказателното поле на гостите, но Волен Чинков подмина ситуацията, въпреки че останаха съмнения за изблъскване.

Етър успя да изравни резултата в 30-та минута, когато Боджадж свали с глава към Даниел Младенов, който излезе на страхотна позиция и този път не пропусна да вкара.

Румен Руменов отправи много опасен удар от разстояние в 37-та минута, но Мартин Димитров се намеси и спаси.

Пред Даниел Младенов се откри нова възможност в 51-та минута, но ударът му не бе точен.

Родни Антуи стреля опасно в 60-та минута, но неточно в аут.

Красимир Станоев отправи опасен удар от фаул, но Мартин Димитров спаси в 61-та минута. Няколко секунди по-късно Станоев стреля директно от корнер, но Димитров внимаваше и боксира.

До края на мача футболистите на Етър имаха превъзходство, но не успяха да стигнат до победен гол.

Етър е с пет точки и продължава да няма победа от началото на сезона, а Царско село също е с пет.

В следващия кръг Царско село посреща Берое, а Етър гостува на Ботев Враца.