0
pomorie carsko selo 93
-
-

Старши треньорът на Царско село Никола Спасов заяви, че е доволен от точката след равенството 1:1 при гостуването на Етър.

Доволен съм от точката, въпреки че както се развиваше целият мач, можеше и да победим, но можеше и да загубим. Доволен съм. Във футбола справедливи резултати не съществуват“, сподели Спасов.

Ако бяхме вкарали втори гол, можехме да помислим да вземем три точки. Етър имаше своите шансове“, добави той.

Мачът бе доста равностоен. Ние играхме открито през цялото време. Каквото дойде такова. Хубаво е, че момчетата се раздаваха максимално“, продължи наставникът на Царско село.

Играха с техните възможности. Не съм доволен от многото грешки, които допуснахме през първото полувреме. Направихме много подаръци на Етър.

По много елементарен начин ни вкараха гол.

През второто полувреме бяхме малко по-уверени.

Липсва ни все още увереност.“

Допуснахме пропуски в защита, но те бяха повече плод на играта на Етър.“

През вторите полувремена играем една идея по-уверено. Старая се да извлека максимума от качествата на футболистите.“

Имаме по-голяма наситеност в централната част на терена. Завършихме мача открито.“

Надявам се, че Антон Карачанаков ще вдигне конкуренцията в тима. Дадох му възможност да запише минути и по-бързо да влезе в оптимално състояние. Ще му трябват няколко седмици, за да влезе във форма.“

Сергей Георгиев е наш футболист и само от него зависи дали ще продължи с отбора.Аз не знам за интерес към него.“

Естествено, че имаме сили да се противопоставим на Берое. Може да ги победим. Поне ще се опитаме“, каза още Никола Спасов.