Николай Панайотов със забележка към футболистите и след 3:0 в Кърджали

0
nikolai panaiotov
Снимка: cska1948.bg

Старши треньорът на ЦСКА 1948 – Николай Панайотов – сподели мнението си за победата с 3:0 над Арда в Кърджали.

„Бих казал едно много добро първо полувреме за нашия отбор, успяхме да реализираме два гола. Успяхме да вкараме и трети и тогава леко видях отпускане на отбора. Може би донякъде нормално, самите футболисти да го усетят и да се приберем малко назад. Имахме още ситуации да вкараме и четвърти гол. Така се случи, важното е, че успяхме да победим. Тази победа бе изключително важна за нашия отбор.

Така сме преценили, да излезем без типичен централен нападател. Разчитаме на статични положения, защото имаме високи хора. Важното е, че имахме и други ситуации, освен статичните.

Единствената ми забележка е, че имаше леко отстъпление на отбора при 3:0.

Трябваше да пуснем футболистите, после да ги съберем, имаше пътуване. Тренирахме на осветление късно вечерта. Със сигурност не беше лесно за футболистите, поздравявам ги. Те дадоха 100% от себе си и заслужено победихме“, коментира Панайотов.