Ники Михайлов с 8-ма поредна загуба в Кипър (ВИДЕО)

0

Кипърският гранд Омония продължава да ниже загуби в шампионския плейоф. Вече бившият отбор на Ивайло Петев допусна осмо поредно поражение в първенството, този път с 1:2 от АЕЛ. Николай Михайлов игра цял мач за домакините, които се сринаха в последните минути, след като дълго време водеха в резултата.

Мат Дербишър откри за Омония с глава в 18-ата минута, а драмата настъпи в края на двубоя. Първо бранителите на домакините оставиха Жоан Роман непокрит около границата на наказателното поле, а в третата минута на добавеното време Кану получи червен картон и остави Омония с човек по-малко. Секунди по-късно Кевин Пиер Лафранс се разписа отблизо и донесе победата на АЕЛ.