Невиждана буря прекрати мач в Трета лига!(СНИМКИ)

0
-
-

Марек победи Левски (Чепинци) с 1:0 като символичен гост в мач от 1-ия кръг на Югозападната Трета лига. По този начин тимът от Дупница помрачи дебюта в трета дивизия на “сините”. Срещата се игра в софийското село Доброславци и предложи доста емоции на близо 200-те зрители по трибуните, пишат колегите от Vitoshanews.com.

В 72-ата минута мачът беше прекратен от главния съдия Васимир Ел-Хатиб.Над стадиона се изви истински порой – силен вятър, дъжд, градушка и гръмотевици. Публиката се разбяга, само 10-ина от най-верните фенове на Марек останаха докрай. Ултрасите се скриха под огромен транспарант с надпис “Марек – Завинаги” и доизгледаха мача на своите любимци.

Реферът Ел-Хатиб нямаше друг избор, освен да прекрати мача, докато бурята поутихне. След 9-минутна пауза играта беше подновена.

Домакините завършиха с 10 души, след като в 82-ата минута защитникът Велислав Колев получи директен червен картон за грубо нарушение срещу капитана на гостите Александър Близнаков.

Единственото попадение падна след 23 минути игра ,когато Димитър Владимиров центрира и централният защитник Николай Николов заби топката под гредата.