Несебър се събуди,би класически Родопа,гостите удариха 4 греди!(ВИДЕО)

0
-
-

Несебър победи с 3:0 Родопа Смолян в мач от 25-ия кръг на Югоизточната трета лига. Двубоят бе от изключително голямо значение за домакините ,които са на предпоследното 17-то място. Срещата бе излъчена директно в Kotasport.com и се игра при много студено време,силен вятър и дъжд. Домакините вкараха 3 гола, а гостите удариха 4 греди! Домакините влязоха по-добре в мача. Те откриха резултата  чрез Виктор Янев в 13-тата минута с удар от десетина метра в долния ляв ъгъл на вратата. В 33-тата минута Иван Ангелов нацели отблизо дясната греда.Гюрсел Осман вкара втори гол за домакините  след неубедителна намеса на вратаря Ангелов.

В 64-тата минута дойде и най-интересната ситуация за Родопа. Ромарио Димитров от фал нацели лявата греда, а при добавката друг футболист от Родопа също удари греда. В последната минута Чавдар Палагачев от фал за четвърти път в мача изпрати топката в напречната  греда.

Победата за Несебър е четвърта от началото на сезона, но дойде в подходящия момент.