Несебър с убедителна победа над Черноморец

0
nesebar chernomoretz
-
-

Несебър постигна убедителна победа над Черноморец. В контролна среща, играна на градския стадион в Несебър, „делфините“ се наложиха с 5:1.

Възпитаниците на Николай Жечев поведоха след само 180 секунди игра. След центриране на Яшар от корнер, Диян Молдованов отблизо засече за 1:0.

След още 3 минути, домакините удвоиха аванса си. Отново Яшар центрира от ъглов, но този път Нуретин Пюскюлю с глава прати топката в мрежата за 2:0.

Класиката в резултата бе оформена в последната минута на първото полувреме. Джунейт Яшар се разписа с чудесен удар извън наказателното поле, пращайки топката от вътрешната страна на лявата греда.

В 65-ата минута Черноморец намали изоставането си. Младият Антон Узунов осъществи прекрасен индивидуален пробив и поднесе топката на празна врата на Петър Колев, който безпроблемно направи 3:1.

Едва 240 секунди по-късно, Несебър възстанови аванса си от 3 гола. Боримир Карамфилов изведе сам срещу вратаря Христо Каймакански, който покачи на 4:1.

Крайният резултат бе оформен в 85-ата минута. Галин Димов центрира от корнер, а на празна врата Радослав Апостолов направи 5:1.