0
DSC 9600
-
-

Несебър загуби домакинството си на Царско село. В мач от III кръг на Втора лига, „делфините“ отстъпиха с 0:2.

В началото на мача Емануил Манев изскочи сам срещу вратаря, но Здравков спаси. В 18-ата минута гостите получиха право да изпълнят дузпа за нарушение срещу Васил Калоянов. Потърпевшият застана зад бялата точка, но Здравков показа отличен рефлекс и отрази изстрела му.

Само 120 секунди след началото на втората част, Царско село поведе. Тейнур Марем центрира отдясно, а Божидар Кацаров засече с глава за 0:1. Последваха пропуски на Калоянов и Манев за гостите.

Несебър имаше отлична възможност да изравни в 77-ата минута. Николай Костов центрира от фаул, Реджеб Халил засече с глава, но топката срещна лявата греда.

Крайният резултат бе оформен в 90-ата минута, след хубав удар на Даскалов от границата на наказателното поле.