0
neftohimik haskovo
-
-

Нефтохимик отнесе Хасково като домакин. „Шейховете“ се наложиха с категоричното 4:0 и продължават да са недостижими на върха в класирането.

Нефтохимик бе по-добрият отбор през всичките 90 минути и съвсем заслужено стигна до победата. В защита, както винаги на висота бе капитанът Станислав Жеков, който вдъхваше необходимата сигурност и логично „зелената“ отбрана не се пропука. Иначе, през първото полувреме Цветан Филипов откри резултата в 25-ата минута, а Михаил Георгиев в 42-ата удвои аванса на домакините.

През втората част превъзходството на бургазлии продължи. ТО се изрази в нови два безответни гола. След час игра Диян Христов оформи класиката в резултата, а Стойко Иванов се разписа четвърт час преди края за крайното 4:0.