Нефтохимик и Загорец не се победиха

0
neftohimik zagorec

Нефтохимик и Загорец (Нова Загора) не успяха да се победят в контролна среща – част от подготовката на двата тима за зоналните първенства в Трета лига. Приятелският двубой, който се игра днес, на стадион Българово, завърши наравно 1:1.

Първата част премина без много интересни моменти и пред двете врати и до почивката резултатът не беше открит.

Загорец поведе, след контраатака, в 50-та минута. След още 15 минути игра домакините изравниха. Деян Христов се разписа от дузпа, след като Даниел Стаматов бе спънат в наказателното поле.

По всяка вероятност, през следващата седмица също ще има контролна среща, но все още се уточнява съперникът.

Състав на Нефтохимик: Ферди Мюмюнов, Станислав Жеков, Цветан Чахов (‚46 Даниел Андреев), Йолиян Милков (‚46 Стойко Иванов), Мариян Димитров (‚46 Стоян Калев), Стивън Славков (‚46 Живко Илиев), Цветан Филипов (’46 Михаил Георгиев), Цветомир Цонков (‚60 Даниел Стаматов), Кристиян Парашкевов (‚46 Мирослав Радев), Даниел Стоянов (‚ 60 Живко Комелов), Деян Христов