Нефтохимик и Созопол не се победиха в голямото дерби на Югоизток(СНИМКИ)

0
neftohimiik sozopol
-
-

Отборите на Нефтохимик и Созопол завършиха наравно 1:1 в дерби срещата от 23-ия кръг на Югоизточната трета лига. Така лидерът  Нефтохимик запази преднината си от 3 точки пред днешния си съперник в борбата за промоция в професионалния футбол. Двата отбора направиха здрав мач пред около 1000 зрители на стадион “ Лазур“. neftohimiik sozopol.jpg 1 neftohimik sozopol 56158456 2154731814591502 4401728990293786624 ncontent/uploads/2019/03/kiselichkov-300×225.jpg“ alt=“kiselichkov“ width=“300″ height=“225″ />. И в двата отбора обаче имаше голямо напрежение заради големия залог и това даде отражение и върху играта . Домакините поведоха след 11 минути игра с гол на Деян Христов от фаул, а в 20-та най-добрият на терена Антонио Ласков изравни. След центриране в наказателното поле той се пребори и от 7-8 метра заби топката в мрежата на домакините. През второто полувреме нищо не се промени, а най-близо до попадение отново бе Ласков ,чийто удар щеше да счупи напречната греда. Въпреки важността на двубоя той бе изключително коректен и не създаде проблеми на рефера Радослав Гидженов от Пловдив.