Недялко Москов: Съдията дойде да ни заколи в центъра на Несебър!

0
nedqlko moskov

Шефът на ОФК Несебър Недялко Москов коментира вчерашната победа на тима над Спартак(Пловдив) с 3:2. Делфините пропуснаха да разгромят гостите, които са лидери в Трета лига- Югоизток.

„Показахме, че сме най-добрият отбор в групата. По-категоричен начин. Пропуснахме още първото полувреме да поведем с 4-5 гола разлика. Превъзхождахме напълно съперника. Съдията обаче явно реши да помага на гостите. Спести им картони за симулации, даде им измислена дузпа. Даде и несъществуващ фаул на границата на наказателното поле в края на полувремето. На нас не отсъди две чисти дузпи. Да не изброявам всичките положения. Явно беше дошъл да ни заколи в центъра на Несебър. Не стана. Видя се, че сме по-добри от водачите като отбор. Губим точки защото играем футбол във всеки мач. Други сигурно търсят подсигуряване. Играем до последно за победа във всеки мач и каквото стане. Поздравявам момчетата за силната игра.“- сподели Москов за Кота спорт.