На Югозапад: ЦСКА 1948-3 обърна ЦСКА-София -2!

0
tsska 1948 3

ЦСКА 1948 III постигна победа с 3:1 срещу ЦСКА -София II в сблъсък от 30-ия кръг на Югозападната Трета лига, който се игра на един от тревните терени на НСА.

В състава на домакините личеше името на Никола Илиев, който е един от най-големите таланти в родния футбол, но свален в третия тим специално за този мач.Стоян Стоичков също взе участие за домакините, като в крайна сметка те стигнаха до трите точки заслужено.

В 32-ата минута Петко Панайотов с хубав удар около точката на дузпата откри за ЦСКА-София II, но след това последва обрат за домакините, като трите гола за тях дойдоха след почивката.В 49-ата минута Васил Димитров изравни, след като някак си добута в суматохата една топка във вратата от близка дистанция.

В 74-ата минута Никола Илиев направи обрата в мача пълен след удар с глава от близка дистанция.

За крайното 3:1 точен бе Калоян Стрински, който не сгреши сам срещу вратаря в 88-ата минута.

След този мач ЦСКА-София II е втори с актив от 66 точки, а победителите са с 35 точки в актива си и се отдалечиха от последните места.

Саяна разби Ямбол,голмайстор блести с 5 гола!