Монтана изпусна дузпа и пада в последната секунда от дубъла на Лудогорец

0
-
-

Дубълът на Лудогорец успя да спечели с минималното 1:0 над Монтана в мач от шестия кръг от родната Втора лига.

Попадението дойде в последната минута от редовното време, като Хюсеин Кьолувлуев направи разликата между двата тима. По-рано през втората част Йордан Йорданов профука дузпа за Монтана.

Срещата в Разград започна равностойно, а в 13-ата минута дойде първият удар. След добро домакинско нападение Ихинио Марин шутира опасно, но Петър Петров улови удара на испанеца. Десет след това треньорът на „орлите“ Тодор Живондов замени Ихинио, а на негово място влезе Методий Стефанов.

След половин час игра Кешеру опита да матира вратаря на монтанчани от свободен удар, но опитът му бе неточен.
През второто полувреме първият шанс бе на сметката на Лудогорец, но удар на Георги Чукалов бе отразен. В 63-ата минута гостите получиха дузпа, но Йордан Йорданов пропусна да отбележи. В самия край на срещата обаче Хюсеин Кьоловлуев изведе дубъла на „орлите“ напред в резултата и попадението му направи разликата между двата отбора.
Четвърт час преди края Клауди Кешеру стреля точно, но Петров отново отрази удар на румънеца.

Спартак Вн свали Марица от върха в трилър с 8 гола(СНИМКИ)