Миньор с важна победа в Сандански

0
minyor pernik nova

Отборът на Миньор (Перник) постигна много важен успех с 1:0 над Вихрен (Сандански) в дербито от 22-ия кръг на Югозападна Трета лига. Попадението за гостите реализира Калоян Симеонов в пета минута.

Още при първата интересна ситуация в сблъсъка „чуковете“ стигнаха до първия гол. В негов автор се превърна Калоян Симеонов, който стреля не толкова силно, но стражът на Вихрен не се намеси добре и кълбото попадна в мрежата му.

В 46-ата минута Павел Тодоров отправи силен удар, който обаче бе спасен от опитния страж на Миньор Даниел Пехливанов.

В 63-ата минута Томи Костадинов пробва своя късмет с удар от фал, но вратарят на „жълтите“ изби в корнер.

В 68-ата минута Кристиян Слишков бе изведен очи в очи с Костадин Котев. Атакуващият футболист се опита да го преодолее, но стражът не се подлъга на движението на Слишков и улови кълбото.