Миньор Пк загуби в контрола от израелски отбор

0
IMG 20180725 162912 850x560

Миньор отстъпи с 0:2 на втородивизионния израелски Секция Нес Тциона Контролната среща се игра в Самоков, където евреите са на подготовка. За разлика от предишните проверки, възпитаниците се представиха под нивото си, което може би се дължи и на натрупаната умора от двуразовите занимания по време на лагера в село Ковачевци.
Срещата започна с хубав шут на Петър Тончев, но вратарят улови.Евреите отговориха с далечен удар в напречната греда, а в 20-та минута стигнаха и до попадение. Лошо изчистена от „жълточерната“ отбрана топка попадна в Амнон, който напредна отдясно и с отмерен удар по диагонала я прати в мрежа зад Станислав Димитров.

През второто полувреме темпото на игра спадна, а головите възможности бяха малко. В 53-та минута техничен удар на Петър Тончев премина на сантиметри от горния ляв ъгъл.
Крайният резултат бе оформен в 88-та минута, когато Дан Шемеш отблизо довкара изпусната от вратаря Димитров топка.