Миньор Пк продължава да бие наред на Югозапад

0
minyor pernik

Миньор (Перник) постигна победа след обрат с 3:1 при визитата си на Славия II.Това се случи в отложена среща от 13-ия кръг на Югозападната Трета лига.

След този мач “чуковете” са лидери с 40 точки и са на цели 9 пред втория ЦСКА -София II, като изобщо не се вижда как тимът ще бъде спрен към завръщането си в професионалния футбол.Дубълът на Славия вече е в опасната зона и е 18-и с актив от 14 точки.

Мартин Сораков откри за домакините и изненада неприятно перничани, но до почивката гостите обърнаха с попадения съответно на Чуканов и Славчев.През второто полувреме Чуканов вкара още един гол, за да оформи крайния резултат.

В следващия кръг чуковете гостуват на дубъла на Левски, а Славия-2 приема Ботев Ихтиман.

Витоша би с дузпи Национал за купата на АФЛ(СНИМКИ)