Матич: Ще имам сериозен разговор с президента

0

Старши треньорът на Септември Славко Матич сподели мнението си след минималната загуба от Славия от 13-ия кръг на efbet Лига. Сръбският специалист коментира слуховете за негово напускане и отдаде днешното поражение на липсата на късмет.

„Мисля, че се получи равностоен мач. Загубихме двубоя през първото полувреме. През втората част и двата отбора нямаха много шансове. Направихме много тактически грешки преди почивката, а след това показахме характер и опитахме да изравним. Липсваше ни и малко късмет, за да спечелим точка.

Не е лесно да имаш самочувствие, когато губиш точки по такъв начин. Все нещо малко не ни достига. При 0:0 пропиляхме две възможности. Те отбелязаха още с първия си шанс. През второто полувреме показахме характер и показахме, че не искаме да загубим този мач.

Лидерството идва с опита. Славия е добър отбор с качествен треньор. Жалко, че загубихме нови точки. Трябва повече да се работи и да държим съблекалнята. Знаем, че ни очакват много трудни мачове“.

Наставникът на Септември разкри ще напусне ли клуба и има ли предложение от Африка към него.

„Не знам откъде се появи тази информация. Имам разговор с президента тази седмица. Няма какво да коментирам повече.

Трябва да ваботим върху много неща и да вярваме повече в себе си“, заяви още Матич.