Марица не успя да бие баските от Куклен

0
-
-

Марица Пловдив завърши наравно 1:1 срещу Атлетик Куклен в третата си контрола от зимната подготовка. Двубоят се игра в събота по обяд на стадиона в Куклен при слънчево, но доста хладно време.
По различни причини в контролата участие не взеха Мирослав Георгиев, Димитър Мичков, Джунейт Узунов, Христо Янчев, Айкут Янъков и Александър Праматаров за домакините. Марица излезе напред в резултата в 37-та минута. Георги Георгиев излезе очи в очи срещу вратаря на домакините и отбеляза с красив прехвърлящ удар. В средата на втората част тимът от Куклен изравни, а резултатът се запази до края на приятелската среща.
Следващата контрола на пловдивчани е на 29 януари срещу юношите на “Локомотив” до 19 години, които се състезават в Елитната юношеска група.