Черноморец Балчик и Черноморец Бургас си вкараха 5 гола в зрелищна контрола

0
-
-

Черноморец Балчик победи с 3:2 Черноморец 1919 от Бургас в зрелищна контрола играна в Обзор. Това бе и първата контрол аза годината за отбора от Бургас.
В 15-тата миута след центриране от корнер Тодор Таушанов откри, но минути по-късно Жулиен Парушев с хубав удар от границата на наказателното поле изравни. През второто полувреме с голове на Виктор Митев и Цветан Илиев възпитаниците на Георги Иванов-Геша дръпнаха с 3:1. Дошлият преди дни в Черноморец Бургас от Шумен Симеон Димитров вкара втори гол за акулите. Той се възползва от великолепно подаване на Любомир Божинов. В последната минута възпитаниците на Слави Костенски пропуснаха уникален шанс и да изравнят. За Костенски това бе повторен,неофициален дебют начело на Черноморец Бургас. Около40 фенове на акулите пътуваха до Обзор за да подкрепят любимците си в първата им проверка.