Малките „акули“ шампиони на „Балканика къп“, след победа над Левски!

0
-
-

Родените през 2005 година юноши на ФК Черноморец 1919 станаха шампиони на пореден турнир. Този път те спечелиха по безапелационен начин турнира „Балканика къп“, след като на финала се наложиха с 2:0 над връстниците си от Левски. За цялата надпревара децата на Петър и Пламен Младенови допуснаха едва едно попадение, а същевременно регистрираха победа с 13:0.

Директният двубой за първото място премина изцяло под диктовката на малките „акули“. След сравнително равностойни първи 10-ина минути, бургазлии поеха напълно инициативата и тотално доминираха над своя съперник. Двете попадения пък бяха най-малкото, с което школата на столичния гранд се размина. Резултатът бе открит през първото полувреме, като аванс на своя отбор даде Михаил Михов. През втората част Стефан Трайков бе фаулиран в наказателното поле, за което арбитърът отсъди дузпа. От бялата точка потърпевшият бе безпогрешен, с което оформи крайното 2:0. След последния съдийски сигнал пък футболисти, родители и треньори напълни заслужено ликуваха заедно!