Македонци треснаха Пирин (Бл) пред погледа на новия им треньор (СНИМКИ)

0
pirin belasica strumica

Пирин Благоевград загуби от Беласица Струмица с 1:3 в контролна футболна среща, играна на базата в село Рилци. Головете за гостите, водени от легендата Гьоко Хаджиевски, вкараха през първото полувреме Душан Савич и Мартин Мирчевски.

pirin belasica strumica1

Между двете попадения Милен Стоев отблизо удари греда за Пирин. Пушкаров също отблизо пропусна с глава след центриране от ъглов удар. Все пак домакините стигнаха до почетен гол, чрез влезлия като резерва Виктор Янев с глава.

pirin belasica strumica2

След почивката в игра за гостите влезе и неостаряващият бивш нападател на Локомотив Пловдив Зоран Балдовалиев. В края на мача именно той бе точен от дузпа за крайното 1:3.

Ето кой е новият треньор на Пирин! Гледа контролата с македонци

Орлетата бяха водени в този мач от Станислав Бачев. Новият старши треньор Иван Стойчев, за когото KotaSport.com първи информира, изгледа също контролата.