Мачовете по телевизията днес

0
мачовете

В родния ефир

14:00 Фортуна Дюселдорф – Гройтер Фюрт, Германия, Втора Бундеслига Диема спорт 3
14:00 Кайзерслаутерн – Веен, Германия, Втора Бундеслига Нова спорт
14:30 Лестър – УБА, Англия, Чемпиъншип Диема спорт 2
15:00 Селта – Лас Палмас, Испания, Ла Лига MAX Sport 4
15:15 Пирин – Черно море, България, Първа лига Диема спорт
16:30 Хайденхайм – РБ Лайпциг, Германия, Бундеслига Диема спорт 3
16:30 Хофенхайм – Борусия М, Германия, Бундеслига Нова спорт

17:00 Несебър – Спартак Пловдив, България, Трета лига – Югоизток KotaSport TV! Може да харесате страницата на KotaSport.com във Фейсбук и да гледате мача ТУК!

17:00 Лутън – Брентфорд, Англия, Висша лига Диема спорт 2
17:15 Райо Валекано – Осасуна, Испания, Ла Лига MAX Sport 4
17:45 Хебър – Лудогорец, България, Първа лига Диема спорт
19:00 Емполи – Наполи, Италия, Серия А MAX Sport 3
19:15 КПР – Престън, Англия, Чемпиъншип Диема спорт 2
19:15 Манчестър Сити – Челси, Англия, ФА Къп, полуфинал Диема спорт 3
19:30 Унион Берлин – Байерн, Германия, Бундеслига Нова спорт
19:30 Валенсия – Бетис, Испания, Ла Лига MAX Sport 4
20:15 Левски – Берое, България, Първа лига Диема спорт
21:30 Уулвс – Арсенал, Англия, Висша лига Диема спорт 2
21:30 Хамбургер – Холщайн Кил, Германия, Втора Бундеслига Нова спорт
21:45 Верона – Удинезе, Италия, Серия А MAX Sport 3
22:00 Ланс – Клермон, Франция, Лига 1 Диема спорт 3
22:00 Хирона – Кадис, Испания, Ла Лига MAX Sport 4

По сателита

10:30 Мелбърн Виктъри – Бризбейн Роар, Австралия, А Лига TNT Sports 4
12:45 Макартър – Сидни, Австралия, А Лига TNT Sports 6
14:00 Оснабрюк – Брауншвайг, Германия, Втора Бундеслига Sky Sport Bundesliga 5
14:00 Рубин – Локо Москва, Русия, Премиер лига Arena Sport 2 Хърватия
14:30 Абърдийн – Селтик, Шотландия, Купа SportKlub Malkins
15:00 Раднички 1923 – Чукарички, Сърбия, Суперлига Arena Sport 1 Сърбия
15:00 Политехника Яш – Волунтари, Румъния, Лига 1 Digi Sport 1 Румъния
15:30 Пушкаш – Пакси, Унгария, NB1 Sport 1 Baltic
16:00 Бачка Топола – Войводина, Сърбия, Суперлига Arena Sport 10 Сърбия
16:00 Яблонец – Злин, Чехия, Първа лига 02TV Sport 6 Чехия
16:00 Спарта Прага – Баник, Чехия, Първа лига 02TV Sport 1 Чехия
16:00 Погон – Пяст, Полша, Екстракласа Arena Sport 2 Хърватия
16:00 Радомле – Мура, Словения, Първа лига SportKlub 1 Словения
16:00 Коняспор – Аланияспор, Турция, СуперЛиг beIN Sports Турция 1
16:30 Кьолн – Дармщат, Германия, Бундеслига beIN Sports Франция 7
16:30 Волфсбург – Бохум, Германия, Бундеслига Sky Sport Bundesliga 6
16:30 Балтика – Криля Совесов, Русия, Премиер лига Arena Sport 6 Сърбия
16:30 Подбрежова – Жилина, Словакия, Суперлига OneFootball
17:00 Шефилд Юнайтед – Бърнли, Англия, Висша лига Arena Sport 1 Сърбия
17:00 Уотфорд – Хъл Сити, Англия, Чемпиъншип Arena Sport 4 Сърбия
17:00 Льовен – Сент Трюиден, Белгия, Лига Про DAZN Eleven Pro League 1
17:30 У Крайова 1948 – Динамо Букурещ, Румъния, Лига 1 Digi Sport 1 Румъния
17:30 Морейрензе – Жил Висенте, Португалия, Примейралига Sport TV1 Португалия
18:00 Нант – Рен, Франция, Лига 1 Arena Sport 2 Хърватия
18:00 Ворскла – Колос, Украйна, Премиер лига OneFootball
18:00 Осиек – Истра 1961, Хърватия, Първа лига MAX Sport 1 Хърватия
18:00 Волфсбергер – Лустенау, Австрия, Бнудеслига Sky Sport 3 Австрия
18:30 Pyx Хожув – Видзев, Полша, Екстракласа Arena 1×2 Сърбия
18:30 ОФИ Крит – Волос, Гърция, Суперлига Cosmote Sport 1
18:30 Олмипия Любляна – Алуминий, Словения, Първа лига SportKlub 1 Словения
18:30 Малмьо – Вастерас, Швеция, Алсвенскан Discovery+ SE
19:00 Кайзерспор – Трабзонспор, Турция, СуперЛиг Sport 2 Чехия
19:00 Цървена звезда – Партизан, Сърбия, Сулерлиг Arena Premium 1 Сърбия
19:00 Сервет – Грасхопърс, Швейцария, Суперлига Blue Sport D1
19:15 Вестерло – Лиеж, Белгия, Лига Про DAZN Eleven Pro League 1
19:30 ЦСКА Москва – Ахмат, Русия, Премиер лига Arena Sport 2 Сърбия
20:00 Боавища – Ещрела, Португалия, Примейра лига Sport TV1 Португалия
20:10 Славен – Хайдук Сплит, Хърватия, Първа лига MAX Sport 1 Хърватия
20:30 ФКСБ – Рапид Букурещ, Румъния, Лига 1 Digi Sport 1 Румъния
21:00 Заглебие Любин – Ягиелония, Полша, Екстракласа Arena 1×2 Сърбия
21:00 Гент – Мехелен, Белгия, Лига Про DAZN Белгия
21:30 Лугано – Лозана, Швейцария, Суперлига Blue Sport D1
21:30 Архентинос Хуниорс – Дефенса, Аржентина, Лига Професионал Arena Sport 10 Хърватия
21:45 Генк – Андерлехт, Белгия, Лига Про Arena Sport 1 Сърбия
22:30 Брага – Визела, Португалия, Примейра лига Cosmote Sport 3

Няма място за отстъпление! Европа за Левски минава през… Латинска Америка