Мачовете по телевизията днес

0
мачовете
-
-

В родния ефир

12:45 Локомотив Пловдив – Хебър, България, Първа лига Диема спорт

14:00 Несебър – Атлетик, България, Трета лига – Югоизток KotaSport TV! Може да харесате страницата на KotaSport.com във Фейсбук и да гледате срещата ТУК!

14:00 Созопол – Загорец, България, Трета лига – Югоизток KotaSport TV! Може да харесате страницата на KotaSport.com във Фейсбук и да гледате срещата ТУК!

14:00 Кайзерслаутерн – Карлсруе, Германия, Втора Бундеслига Нова спорт
14:30 Хъл Сити – Уест Бромич, Англия, Чемпиъншип Диема спорт 2
15:15 Черно море – ЦСКА-София, България, Първа лига Диема спорт
16:00 Сасуоло – Емполи, Италия, Серия А Ринг
16:30 Щутгарт – Кьолн, Германия, Бундеслига Диема спорт 3
17:00 Манчестър Юнайтед – Фулъм, Англия, Висша лига Диема спорт 2
17:00 Астън Вила – Нотингам Форест, Англия, Висша лига Нова спорт
17:15 Барселона – Хетафе, Испания, Ла Лига MAX Sport 4
17:45 Левски – Арда, България, Първа лига Диема спорт
19:00 Салернитана – Монца, Италия, Серия А Ринг
19:30 Борнемут – Манчестър Сити, Англия, Висша лига Диема спорт 2
19:30 Байерн – РБ Лайпциг, Германия, Бундеслига Диема спорт 3
19:30 Алавес – Майорка, Испания, Ла Лига MAX Sport 4
21:30 Магдебург – Шалке, Германия, Втора Бундеслига Нова спорт
21:45 Дженоа – Удинезе, Италия, Серия А MAX Sport 3
22:00 Арсенал – Нюкасъл, Англия, Висша лига Диема спорт 2
22:00 Алмерия – Атлетико Мадрид Испания, Ла Лига MAX Sport 4
22:00 Страсбург – Брест, Франция, Лига 1 Диема спорт 3

По сателита

12:45 Пърт Глори – Уелингтън Финикс, Австралия, А Лига TNT Sports 3
13:30 Залаегерсег – Кечкемет, Унгария, NB1 М4 Sport Унгария
14:00 Оснабрюк – Хановер, Германия, Втора Бундеслига DAZN Eleven 3 Португалия 14:00 Брауншвайг – Херта Берлин, Германия, Втора Бундеслига Sky Sport Bundesliga 3
14:00 УТА Арад – Петролул, Румъния, Лига Dlgi Sport 1 Румъния
14:45 Радник – Партизан, Сърбия, Суперлига Arena Sport 10 Сърбия
16:00 Вараждин – Хайдук Сплит, Хърватия, Първа лига MAX Sport 1 Хърватия
16:00 Ягиелония – Рух Хожув, Полша, Екстракласа Саnal+ Sport 1 Полша
16:00 Дьошдьор – Фехервар, Унгария, NB1 М4 Sport Унгария
16:30 Борусия М – Бохум, Германия, Бундеслига Sky Sport Bundesliga 3
16:30 Унион Берлин – Хайденхайм, Германия, Бундеслига Sky Sport Bundesliga 5
16:30 Вердер – Дармщат, Германия, Бундеслига Sky Sport Bundesliga 4
17:00 Брайтън – Евертън, Англия, Висша лига Arena Sport 3 Сърбия
17:00 Кристъл Палас – Бърнли, Англия, Висша лига Arena Sport 5 Сърбия
17:00 Съндърланд – Суонзи, Англия, Чемпиъншип Arena Sport 6 Сърбия
17:00 Фарул – Оцелул, Румъния, Лига 1 Digi Sport 1 Румъния
17:00 Цървена звезда – Чукарички, Сърбия, Суперлига Arena Sport 10 Сърбия
17:00 Моленбек – Льовен, Белгия, Лига Про DAZN Белгия
17:30 Фарензе – Морейрензе, Португалия, Примейра лига Sport TV1 Португалия
18:00 Залцбург – Лустенау, Австрия, Бундеслига Sky Sport 1 Австрия
18:10 Истра 1961 – Рудеш, Хърватия, Първа лига MAX Sport 1 Хърватия
18:30 Лех Познан – Шльонск, Полша, Екстракласа Arena Sport 8 Сърбия
18:30 Алуминий – Олимпия Любляна, Словения, Първа лига SportKlub 1 Словения
18:30 Дебрецен – Пушкаш, Унгария, NB1 М4 Sport Унгария
19:00 Ивердон – Базел, Швейцария, Суперлига OneFootball
19:15 Сейнт Трюиден – Базел, Белгия, Лига Про DAZN Белгия
19:30 Железничар – Бачка Топола, Сърбия, Суперлига Arena Premium 3 Сърбия
19:30 Пансерайкос – Атромитос, Гърция, Суперлига SportKlub Полша
19:45 Валвайк – Фортуна Ситард, Нидерландия, Ередевизие ESPN 1 Нидерландия
20:00 Политехника Яш – Рапид Букурещ, Румъния, Лига 1 Arena Sport 7 Хърватия
20:00 Ещрела – Шавеш, Португалия, Примейра лига Sport TV1 Португалия
21:00 Стал Миелец – Ракув, Полша, Екстракласа Arena Sport 5 Хърватия
21:00 Цволе – ПСВ, Нидерландия, Ередивизие ESPN 2 Нидерландия
21:30 Грасхопърс – Люцерн, Швейцария, Суперлига OneFootball
21:45 Мехелен – Кортрайк, Белгид, Лига Про DAZN Белгия
22:00 Индипендиенте – Расинг, Аржентина, Лига Професионал Arena Sport 7 Хърватия
22:00 НЕК Ниймеген – Спарта Ротердам, Нидерландия, Ередивизие ESPN 1 Нидерландия
22:30 Витория Гимараеш – Каса Пия, Португалия, Примейра лига Sport TV1 Португалия