Мачовете по телевизията днес

0
мачовете
-
-

В родния ефир

12:00 Хебър – ЦСКА 1948, България, Първа лига Диема спорт
13:50 Германия – Франция, СП, юноши до 17 години, финал БНТ 3
14:00 Нюрнберг – Фортуна Дюселдорф, Германия, Втора Бундеслига Диема спорт 3
14:30 УБА – Лестър, Англия, Чомпиъншип  Диема спорт 2
14:30 Алфретън Таун – Уолсол, Англия, ФА Къп Нова спорт
15:00 Етър – Черно море, България, Първа лига Диема спорт
15:00 Хирона – Валенсия, Испания, Ла Лига МАХ Sport 4
16:00 Дженоа – Емпопи, Италия, Серия А MAX Sport 3
16:30 Байерн – Унион Берлин, Германия, Бундеслига Диема спорт 3
17:00 Арсенал – Уулвс, Англия, Висша лига Диема спорт 2
17:00 Брентфорд – Лутън Таун, Англия, Висша лига Нова спорт
17:15 Атлетик Билбао – Райо Валекано, Испания, Ла Лига MAX Sport 4
17:30 Левски – Локомотив Пловдив, България, Първа лига Диема спорт
19:00 УЕФА ЕВРО 2024, жребий БНТ 1, БНТ З и Диема спорт 3
19:00 Лацио – Каляри, Италия, Серия А MAX Sport 3
19:30 Реал Мадрид – Гранада, Испания, Ла Лига MAX Sport 4
19:30 Нотингам Форест – Евертън, Англия, Висша лига Диема спорт 2
19:30 Щутгарт – Вердер, Германия, Бундеслига Нова спорт
20:00 Фамаликао – Порто, Португалия, Примейра лига Ринг
21:30 Магдебург – Кайзерслаутерн, Германия, Втора Бундеслига Нова спорт
21:45 Милан – Фрозиноне, Италия, Серия А МАХ Sport 3
22:00 Нюкасъл – Манчестър Юнайтед, Англия, Висша лига Диема спорт 2
22:00 Нант – Ница, Франция, Лига 1 Диема спорт 3
22:00 Осасуна – Реал Сосиедад, Испания, Ла Лига MAX Sport 4

По сателита

13:00 Факел – Балтика, Русия, Премиер лига Arena Sport 7 Сърбия
13:30 Стал Миелец – Лодз, Полша, Екстракласа Arena Sport 5 Хърватия
14:00 Брауншвайг – Гройтер Фюрт, Германия, Втора Бундеслига Sку Sport Bundesliga 4
14:00 Кeчкемeт – МTК Будапеща, Унгария, NB1 Sport Унгария
14:00 УТА Арад – Херманщат, Румъния, Лига 1 Arena Sport 9 Хърввтия
15:30 Сочи – Криля Советов, Русия, Премиер лига Arena Sport 3 Сърбия
16:00 Пяст Гливице – Пуща Ниеполомице, Полша, Екстракласа Arena Sport 6 Хърватия
16:00 Осиек – Риека, Хърватия, Първа лига MAX Sport 1 Хърватия
16:00 Тренчин – Подбрежова, Словакия, Суперлига OneFootball
16:30 Борусия М – Хофанхайм, Германия, Бундеслига Sky Sport Bundesliga 4
16:30 Бохум – Волфсбург, Германия, Бундеслига Sky Sport Bundesliga 5
16:30 РБ Лайпциг – Хайденхайм, Германия, Бундеслига Sky Sport Bundesliga 3
16:30 Партизан – Войводина, Сърбия, Суперпига Arena Premium 1 Сърбия
16:30 Младост Лучани – Железничар, Сърбия, Суперлига Arena Sport 9 Сърбия
16:30 Фехервар – Пушкаш, Унгария, NB1 Sport 3 Украйна
17:00 Бърнли – Шефийлд Юнайтед, Англия, Висша лига Arena Sport 6 Сърбия
17:00 Суонзи – Хъдърсфийлд, Англия, Чемпиъншип Arena Sport 8 Хърватия
17:00 Джилингам – Чарлтън, Англия, ФА Къп Sport TV6 Португалия
17:00 Моленбек – Шарлероа, Белгия, Лига Про Eleven Pro League 1
17:00 Днепър-1 – Ворскла, Украйна, Премиер лига 2+2 Украйна
17:00 Ботошани – Рапид Букурещ, Румъния, Лига 1 Digi Sport 1 Румъния
17:30 Рио Аве – Ещрела, Португалия, Примейра лига Sport TV3 Португалия
17:30 Фарензе – Витория Гимараеш, Португалия, Примейра лига Sport TV2 Португалия
18:00 Пендикспор – Галатасарай, Турция, СуперЛиг Sport TV6 Португалия
18:00 Адана – Самсунспор, Турция, СуперЛиг beIN Sports Турция 2
18:00 Ланс – Лион, Франция, Лига 1 Arena Sport 2 Хърватия
18:00 РБ Залцбург – Волфсбергер, Австрия, Бундеслига Sport 2 Украйна
18:30 Нижний Новгород – Урал, Русия, Премиер лига Arena Premium 2 Сърбия
18:30 Видзев Лодз – Родамиак Радом, Полша, Екстракласа Arena Sport 9 Хърватия
18:30 Хайдук Сплит – Горица, Хърватия, Първа лига MAX Sport 1 Хърватия
19:15 Юпен – Кортрайк, Белгия, Лига Про Eleven Pro League 1
19:45 Волендам – Цволе, Нидерландия, Ередивизие ESPN 2 Нидерландия
20:00 Вождовац – ИМТ Нови Белград, Сърбия, Суперлига Arena Sport 10 Сърбия
20:30 Кишварда – Дебрецен, Унгария, NB1 М4 Sport+
20:30 Университатя Клуж – ЧФР Клуж, Румъния, Лига 1 Digi Sport 1 Румъния
21:00 Фортуна Ситард – Витес, Нидерландия, Ередивизие ESPN 1 Нидерландия
21:00 Валвайк – Екселсиор, Нидерландия, Ередивизие ESPN 3 Нидерландия
21:00 Корона Киелце – Лех Познан, Полша, Екстракласа Arena Sport 2 Хърватия
21:45 Аитверп – Льовен, Белгия, Лига Про Eleven Pro League 1
22:00 Хераклес – Спарта Ротердам, Нидерландия, Ередивизие ESPN 2 Нидерландия
22:30 Каса Пия – Портимонензе, Португалия, Примейра лига Sport TV1 Португалия
23:00 Коринтианс – Интернасионал, Бразилия, Серия А MATCH! Futbot 2

loading...