Лудогорец вече се спъна в два от трите си мача в София през този сезон

0
cska 1948 ludogorets
Снимка: ludogorets.com

За четвърти път този сезон Лудогорец ще гостува в София за първенство. Разградчани започнаха кампанията с класическо 3:0 срещу новака Септември на „Васил Левски“ (8 юли). Тогава наставникът на домакините Славко Матич едва събра група заради болни и контузени и излезе буквално само с юноши, голяма част от които после не помирисаха терен.

После обаче дойде първата грешна стъпка на Лудогорец – равенството 2:2 с ЦСКА 1948 в Бистрица. Текпетей донесе точката на 22 юли 8 минути преди края на срещата.

На 1 октомври орлите гостуваха и на Локомотив София. Изненадващо те паднаха с 0:1 в „Надежда“. За успеха спомогна ранното изгонване на Сисиньо, а трите точки за червено-черните донесе Карлос Франса в 71-вата минута.

Така през тази есен в столицата шампионите записаха победа, равен и загуба, при голова разлика 5:3./ „Тема спорт“