Лудогорец с класика срещу Цървена звезда при децата

0

Лудогорец U15 победи с класическото 3:0 връстниците си от сръбския гранд Цървена звезда (Белград) във втория си мач от програмата на международния юношески турнир VIVACOM CUP.

Момчетата на Димчо Ненов откриха резултата в 16-та минута на двубоя. Наско Янев подаде на Кристиян Манушев, той намери добро продължение на атаката и Исмет Хасан прати топката в мрежата. Двата отбора се оттеглиха за почивка при този резултат.

През втората част „орлите“ бяха още по-категорични. В 49-та минута Исмет Хасан асистира на Наско Янев, който се разписа за 2:0. Седем минути преди края на редовното време Георги Пенев реализира с глава за 3:0, след хубаво центиране от фланга на Светослав Тодоров.

Всички сме много доволни. Постигнахме престижна победа срещу силен съперник. След равенството вчера направихме всичко възможно да внесем нужните корекции в играта си и това до голяма степен се получи. Не бива обаче да хвърчим в облаците. Спечелихме този двубой, но, за да покажем, че сме отбор на ниво, трябва да сме постоянни, коментира старши треньорът Димчо Ненов след края на срещата.

В другия двубой от днешната програма на турнира румънците от Академия Хаджи победиха с 2:0 New stars от Северна Македония.

Утре „орлите“ ще изиграят последния си трети мач, като техен съперник ще бъде Академия Хаджи.

„Бебетата“ на Живко нямат аналог

loading...
предишна статияСамо Испания остана да защитава честта на Европа на Олимпийските игри в Токио
Следваща статияТунчев с уникално постижение в Европа, което нямат дори Зума и Едо