Лудогорец с фамозен старт! „Орлите“ размазаха Крусейдърс и са в следващия кръг (ВИДЕО)

0
ludogorets kruseidars marselinio

Лудогорец на практика е в следващия кръг на Шампионска лига. „Орлите“ разпиляха без особено да се напрягат Крусейдарс с 7:0 в Разград. Преди срещата пък родните шампиони откриха най-модерния сектор за гости в България, който е огледален на трибуна „Моци“.

Лудогорец не остави и секунда съмнение в превъзходството си през целия мач. Головата фиеста започна в 25-ата минута. Сисиньо нахлу в наказателното поле и намери Марселиньо. Бразилецът стреля между двама, пращайки топката в мрежата за 1:0.

В 40-ата минута българите удвоиха аванса си. Вандерсон подаде към Кешеру, който центрира към Мисиджан, но Родни Браун засече топката в собствената си врата – 2:0.

В 53-ата минута бе оформена класиката в резултата. Натанаел центрира в наказателното поле, Кешеру засече с глава за 3:0.

В 66-ата минута Мисиджан подаде триково с пета подаде към Марселиньо, който с удар от дистанция вкара топката в долния ляв ъгъл на вратата на О’Нийл за 4:0.

В 73-ата минута Марселиньо пусна към Якуб Швиерчок, който от въздуха разстреля О’Нийл за 5:0.

5 минути по-късно резултатът набъбна до 6:0. Бърнс опита да върне с глава към вратаря, но направи страхотен извеждащ пас към Швиерчок, който без проблеми премина О’Нийл и на празна врата не сгреши.

Само 120 секунди по-късно Натанаел изведе чудесно Швиерчок, който премина като на парад между двама футболисти на гостите, след това през вратаря и на празна врата оформи както своя хеттрик, така и крайното 7:0.