Локомотив Русе стартира с реми контролите

0
LOKOMOTIV RUSE
-
-

Локомотив (Русе) завърши наравно 1:1 в първата си контрола от зимната подготовка. Съперник на „железничарите“ бе лидерът в русенската областна група – Дунав (Сливо поле).Двубоят се игра на новия изкуствен терен на спортен комплекс „Дунав“.
„Червено-черните“ поведоха с ранен гол. При центриране от корнер в 5-ата минута бранителят Владимир Перчемлиев посрещна топката и хубав параболичен удар я насочи неспасяемо във вратата на противника.
В последвалите минути русенци създадоха още доста положения пред вратата на гостите от Сливо поле, но до попадение не се стигна. Пет минути преди почивката играчите на „Дунав“ успяха да възстановят равенството чрез Генджай Ахмед.
През второто полувреме „железничарите“ отправиха отново поглед напред и притиснаха сериозно своя противник. Равният резултат обаче се запази до края на срещата. Следващата контролна среща на „железничарите“ ще бъде идната неделя, 17 февруари, от 14:00 часа, отново на изкуствения терен на стадион „Дунав“. Съперникът ще бъде Миньор (Сеново).