Локо Сф и Локо ГО не си вкараха,инцидент помрачи мача

0

Локомотив (София) и Локомотив (Горна Оряховица) завършиха при резултат 0:0 в контролна среща на стадион “Локомотив” в столичния квартал “Надежда”. Двата тима не създадоха много положения, като мачът бе белязан от кошмарното нарушение, което Светослав Диков извърши в 53-ата минута и получи заслужено червен картон.

Спортист пречупи и Струмска слава

В 10-ата минута Владислав Мирчев имаше шанс да открие за Локо (ГО), но стреля в аут. 25 минути по-късно отново шут на Томислав Павлов премина покрай вратата на тима от Горна Оряховица.В самия край на първата част Джунейт Яшар овладя топката добре на границата на наказателното поле и се опита да преодолее технично стража на софиянци Божидар Митрев. Вратарят обаче успя да избие.

В 53-ата минута дойде и най-любопитният момент от срещата. Светослав Диков бе задържан за тениската от Данаел Стоянов. В изблик на нерви обаче футболистът на Локомотив (София) изрита без топка противниковия състезател в корема и заслужено бе изгонен. “Железничарите” все пак продължиха с 11 души на терена, след като Диков бе заменен от Долапчиев.

В 75-ата минута Локо (Сф) удари и две греди. След центриране от корнер Мартин Василев нацели страничния стълб, а секунди след това Мики Орачев разстреля от дистанция напречната греда.