Спортист пречупи и Струмска слава

0

Спортист Своге записа трета победа в контролните мачове тази зима. Днес момчетата на Ивайло Василев победиха Струмска слава Радомир с 3:1. Преди това отборът от Своге спечели мачовете си с Надежда Доброславци и Беласица Петрич.

През първото полувреме падна едно попадение дело на Деян Христов. 15 минути след началото на втората част Струмска слава изравни.Автор на попадението бе Илиян Илиев-Шакири,който бе привлечен в началото на месеца от Кариана Ерден До края на мача обаче Спортист изкова победата с още два безответни гола дело на Деян Христов и Валентин Йосков.

Следващата проверка на Спортист ще е на 26 януари (вторник) срещу елитния Царско село. Мачът е насрочен за 13 часа на терена в село Рилци близо до Благоевград.