Локо (Пд) прегази Арка, халф с феноменален гол от над 50 метра

0

Локомотив (Пловдив) отнесе Арка (Гдиния) в контрола, играна в Турция. „Смърфовете“ изнесоха много силен мач и победиха с 4:1.

Локомотив поведе в 13-ата минута. Томашевич центрира отляво към Аралица, който отблизо не сгреши за 1:0.

Парвиз Умарбаев удвои в 28-ата минута. Той реализира феноменален гол с прехвърлящ удар от фаул от над 50 метра.

240 секунди по-късно Арка намали изоставането си. Налепа бе точен с изстрел извън наказателното поле.

В 48-ата минута „смърфовете“ възстановиха аванса си от две попадения. Аралица нахлу в наказателното поле и върна от аутлинията към Димитър Илиев, който се разписа отблизо за 3:1.

В 64-ата минута „черно-белите“ оформиха крайното 4:1. Точен с удар от въздуха бе Мирза Хасанбегович.

ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ: 71. Луков, 5. Малембана, 61. Алмейда, 50. Томашевич, 34. Витанов, 15. Клапан, 10. Умарбаев, 6. Акинеми, 9. Карагарен, 14. Илиев, 77. Аралица

АРКА: 1. Стейнборс, 26. Данч, 3. Махома, 23. Марич, 17. Маркуняк, 35. Млински, 14. Налепа, 16. Дея, 10. Велинович, 7. Янковски, 91. Сераренс