Левски вкара 4 на Монтана в Елитната група

0
-
-

Монтана започна със загуба пролетния дял от първенството на елитната „А“ група U19.В среща от XVIII кръг, играна на терена с изкуствена настилка в спортния комплекс „Огоста“, момчетата на треньора Дилян Иванов отстъпиха с 1:4 от Левски (София).

Левски остана единствен без допуснат гол през пролетта! Ботев с най-малко точки като гост през сезона

Малките монтанци доминираха през първото полувреме и поведоха в резултата чрез Георги Миланов засякъл с глава центриране от корнер. След почивката гостите взеха инициативата и след голове на Симоне Игнатов, Димитър Иванов, Стефан Стефанов и Димитър Христов стигнаха до убедителния си успех.

Монтана: Трифон Соколов, Велислав Илиев, Георги Замфиров-кап., Георги Миланов, Валерио Валериев, Алекс Тодоров, Георги Манолиу, Кристиян Младенов, Емил Петров, Мартин Николов, Румен Георгиев.

Левски: Иван Топалов, Симоне Игнатов, Костадин Илиев-кап., Петър Войнов, Владимир Сиромахов, Илиян Йовчев, Стелиън Георгиев, Даниел Начев, Ивайло Христов, Богдан Костов, Димитър Иванов.