Левски U18 изпусна като гост Лудогорец за Купа БФС! Стивън Жерард и синът на Бижутера бележат

0
Levski u18

Юношите на „Левски“ до 18 години завършиха 2:2 като гост с връстниците си от „Лудогорец“ в първия мач от 1/4 финалите в турнира за Купата БФС. Реваншът на стадион „Георги Аспарухов“ е насрочен за 22 ноември, сряда от 13:30 часа.

„Сините“ откриха резултата в 35-та минута с гол на Стивън Жерард Гаоте. В 75-та минута Кристиян Йовов удвои след асистенция на Виктор Любенов. Футболистите на треньора Христо Арангелов не успяха да задържат преднината си до края на срещата и допуснаха изравняване на резултата.

„Левски“ U18: 1. Даниел Стефанов, 2. Янислав Дерлоков, 3. Георги Русинов, 4. Виктор Любенов, 5. Стоян Добрев, 6. Никола Бандев, 7. Дейвид Михалев (к), 8. Александър Божилов (60 – 14. Мартин Пасалидис), 9. Стивън Гаоте (70 – 17. Денис Гиведжов) (80 – 15. Адриан Видинов), 10. Кристиян Йовов, 11. Никола Кунчев (60 – 18. Стивън Стоянчов).