Левски с равенство и срещу чехи (ВИДЕО)

0
-
-

Левски завърши наравно и във втората си контрола по време на лагера в Турция. На един от терените в Белек, „сините“ и чешкият Бохемианс си размениха по едно попадение за крайното 1:1.

Левски поведе в 13-ата минута. Билал Бари се възползва от греша в отбраната на съперника. Нападателят се озова сам срещу вратаря и премерен удар покрай него прати топката в мрежата за 1:0.

В 20-ата минута Краев стреля силно от границата на наказателното поле, но много неточно.

В 27-ата минута „сините“ организираха скоростна контра, в края на която Димитър Костадинов изведе Билал Бари. Нападателя обаче шутира доста нескопосано и топката излезе в аут.

Минутка по-късно Цунами се намеси решително след удар на съперник, избивайки пред Андреев в корнер.

В 39-ата минута Бохемианс можеше да изравни. Кейта центрира отдясно, Бартек засече мощно с глава от 9-10 метра, но топката разтресе напречната греда.

5 минути след това пък Левски можеше да удвои аванса си. Цунами центрира отлично отляво. Билал Бари засече с глава, но топката срещна лявата греда.

На почивката Станимир Стоилов направи 4 смени. В игра влязоха Здравко Димитров, Иван Горанов, Денис Динев и Патрик-Габриел Галчев, а напусналите бяха Келиан ван дер Каап, Цунами, Асен Митков и Марин Петков.

Бохемианс изравни само 35 секунди след началото на втората част. Роман Квет нахлу в наказателното поле и с плътен удар по земя в близкия ъгъл направи 1:1.

Минутка по-късно Пламен Андреев предотврати второ попадение, избивайки с крак пред голлинията удар на съперников футболист.

В 71-ата минута Антоан Стоянов влезе на мястото на Димитър Костадинов.

120 секунди по-късно Михайлович центрира отдясно. Билал Бари засече с глава, но вратарят на Бохемианс успя да улови.

В 78-ата минута Здравко Димитров центрира от корнер. Хосе Кордоба засече отлично с глава. Стражът на чехите обаче демонстрира страхотен рефлекс и успя да избие отиващата в долния му ляв ъгъл топка.

В ответната атака пък Пламен Андреев показа класа, избивайки е една ръка пред голлинията удар отблизо.

В 82-ата минута Николай Архангелов замени Радослав Цонев.

Секунди след това неразбирателство в защитата на Бохемианс можеше да доведе до гол за Левски, но в крайна сметка топката бе изчистена малко преди да стигна на празна врата до Галчев.

В 86-ата минута Димитър Андонов влезе в игра на мястото на Драган Мхайлович.