Левски с две победи над Национал

0
-
-

Отборите на „Левски“ до 15 и 17 години записаха две победи при домакинствата си на „Национал“ в мачове от 19-ия кръг на надпреварата в Елитните групи в тези възрасти.

Юношите на „Левски“ до 15 години победиха с 5:2 връстниците си от столичния клуб. Два гола за водения от треньора Стоян Димов тим отбеляза Адриан Райчев в 15-та и 33-та минути, а по едно попадение добавиха Йоан Янев в 48-та, Виктор Любенов в 58-та и Преслав Бачев в 63-та минути.

„Сините“ са на второ място във временното класиране с 45 точки, с три по-малко от „ЦСКА-София“.

„Левски“ U17 победи с класическото 3:0 на изкуствения терен на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Национал“. Точни за „сините“ бяха Александър Асенов, Любомир Тодоров и Васил Димитров през първото полувреме на двубоя.

Воденият от треньора Петър Карачоров отбор остава едноличен лидер в класирането с 55 точки, с 12 повече от втория „ЦСКА-София“, който е и с мач по-малко.