Левски Лом не се спира-превзе и Червен Бряг

1
Снимка: ФК "Левски 2020" - Лом

Лидерът на Северозападна Трета лига – Левски (Лом) надигра с 4:0 Партизан в Червен бряг. Двубоят е от 23-ия кръг на първенството. Мъките на домакините започнаха още в началните секунди на срещата, когато Васил Михайлов в стремежа си да избие топката я насочи в мрежата на своя тим. Десетина минути по-късно Алекс Георгиев шутира и след рикошет у червенобрежки футболист топката за втори път влезе във вратата на Веселин Ганчев.

Оборище с нова пролетна победа

Той беше поставен на изпитание още няколко пъти през първото полувреме. Партизан отвърна с шут в гредата на Христо Димов в 35-ата минута. Левскарите започнаха по-добре втората част. В 59-ата минута Мариян Огнянов направи резултата класически с изстрел от границата на наказателното поле. По идентичен начин четвърт час по- късно реализира и влезлият като резерва Йордан Георгиев. Още няколко опасни удара отправиха футболистите от Лом, но 16-годишният вратар Добрин Василев се справи. През втората част за Партизан игра и връстникът му Теодор Любомиров.