Левски обърна Ботев (Пд) на „Коматево“! Дани Начев и Марин Петков блестят

0
-
-

Юношите на „Левски“ до 18 години победиха с 3:1 „Ботев“ (Пловдив) в първата среща от 1/4 финалите в турнира за Купата на БФС. Двубоят се игра на спортен комплекс „Коматево“. Домакините излязоха напред в резултата още в 1-та минута на двубоя, но само 3 по-късно Даниел Начев изравни. През второто полувреме „сините“ направиха пълен обрат с попадения Марин Петков в 63-та и Даниел Начев в 70-та минути.

Реваншът на стадион „Георги Аспарухов“ е насрочен за 6 април, вторник от 14:00 часа.

„Левски“ U18: Пламен Андреев, Петър Войнов, Денис Динев, Константин Айдарски, Никола Църовски, Илиян Йовчев, Стелиън Георгиев (54 – Александър Асенов), Даниел Начев, Самуил Беримски (88 – Васил Димитров), Марин Петков, Атанас Йорданов (76 – Димитър Иванов).