Левски излъга Ботев Пд при децата(ВИДЕО)

0
maxresdefault 13

Децата на Левски победиха с 1:0 Ботев Пловдив в среща от 13-ия кръг на Елитната юношеска група до 15 години. Двубоят се игра на изкуствения терен на стадион „Георги Аспарухов“ в столицата.

Двата тима изиграха равностоен сблъсък, в който равният резултат изглеждаше най-справедлив. В 25-ата минута Мартин Иванов прати топката в мрежата на „сините“, но попадението бе отменено с доста спорна засада.

5 минути по-късно домакините получиха дузпа, но след нейното изпълнение топката се спря в напречната греда на вратата на „канарчетата“. След почивката головите положения липсваха, а в 57-ата минута „сините“ стигнаха до единственото попадение след центриране отдясно и удар с глава на Виктор Атанасов .В класирането Левски е на второ място с 31 точки, а децата на Ботев са четвърти с 23 пункта.